Loading...
.

Ödeme Ve Teslimat

Ödeme Seçenekleri


Siparişlerinizin ödemesini kredi kartı veya banka havalesi yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı İşlemleri Alış-verişlerinizi güvenle yapabilmeniz için kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL kullanılarak şifrelenmektedir. SSL bağlantısının aktif olduğunu, sipariş işlemleri sırasında kart bilgilerinizi girdiğiniz sayfamıza geçtiğinizde, tarayıcınızın adres çubuğunun hemen yanında görüntülenecek olan kilit simgesinden anlayabilirsiniz.

 

Havale/EFT Ödemeleri

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişi takip eden 3 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

 

Teslimat Bilgileri

* Beyaz eşyalar hariç saat 14:00'a kadar verdiğiniz tüm siparişler aynı gün, 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir.Resmi tatillerde verilen siparişler tatil bitiminde kargoya verilir.
* Beyaz eşya siparişleriniz İzmir il ve ilçelerine ücretsiz teslimat ile gönderim yapılır.
* Beyaz eşya siparişlerinde İzmir dışına gönderim fabrika stoklarında olması durumunda 75 TL fark ile ortalama 20 iş günü içerisinde fabrikadan teslimat yapılabilmektedir. * Ürün teslimatlarında mutlaka ürünü kontrol ederek hasarsız şekilde teslim almanız gerekmektedir. Kutusunda problem olan ürünleri tutunak tutturmanız ve teslim almamanız gerekmektedir.
* Tutanaksız ve hasarlı alınan ürünlerden firmamız sorumlu değildir, sorumluluk müşteriye aittir.
* Herhangi bir sorunuz ya da sorununuz olduğunda lütfen iletişim adreslerimizden irtibata geçiniz.

Siparişinizin durumunuz öğrenmek için tıklayın

.
.